marketkonekt
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament 2+1 me sip 100 m/2 perballe Petro Ninit 130.000€
 • http://www.ikub.al/cache/images/19/195b737c-bdda-40cd-8511-b019c38a00e8-295-300-1-111111.jpg

  Foto 1

 • http://www.ikub.al/cache/images/e9/e933d5cf-573f-4a3d-a3d1-455f4f5365e8-295-300-1-111111.jpg

  Foto 2

 • http://www.ikub.al/cache/images/be/be6af5c7-1986-40aa-8093-c3df48f1623e-295-300-1-111111.jpg

  Foto 3

 • http://www.ikub.al/cache/images/f5/f57f0812-359a-420a-b9ef-1c176d747140-295-300-1-111111.jpg

  Foto 4

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 23/07/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 100m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: + 355 6960 40026/24
Kati: 8
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 2
Nr. ballkone: 2

Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, dy ballkone dhe dy tualete, eshte i kompletuar, ndodhet ne katin e VIII, me ashensor.

Shitet Apartament perballe Petro Ninit .Ky apartament ndodhet ne nje nder lagjet me te preferuara te Tiranes . Ne bllok prane shkolles Petro Nini .Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, dy ballkone dhe dy tualete, eshte i kompletuar, ndodhet ne katin e VIII, me ashensor. Siperfaqja 100m2,  Ne proces hipotekimi.
 
Cmimi 130000 Euro  dhe Nr Kontakti : + 355 6960 40026/24
 


newhomesalbania
homesinalbania


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
 0 1307230106

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as