0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet Apartament 2+1 me sip 100 m/2 perballe Petro Ninit 130.000€
  • http://www.ikub.al/cache/images/19/195b737c-bdda-40cd-8511-b019c38a00e8-295-300-1-111111.jpg

    Foto 1

  • http://www.ikub.al/cache/images/e9/e933d5cf-573f-4a3d-a3d1-455f4f5365e8-295-300-1-111111.jpg

    Foto 2

  • http://www.ikub.al/cache/images/f5/f57f0812-359a-420a-b9ef-1c176d747140-295-300-1-111111.jpg

    Foto 4

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 23/07/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 100m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: + 355 6960 40026/24
Kati: 8
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 2
Nr. ballkone: 2

Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, dy ballkone dhe dy tualete, eshte i kompletuar, ndodhet ne katin e VIII, me ashensor.

Shitet Apartament perballe Petro Ninit .Ky apartament ndodhet ne nje nder lagjet me te preferuara te Tiranes . Ne bllok prane shkolles Petro Nini .Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, dy ballkone dhe dy tualete, eshte i kompletuar, ndodhet ne katin e VIII, me ashensor. Siperfaqja 100m2,  Ne proces hipotekimi.
 
Cmimi 130000 Euro  dhe Nr Kontakti : + 355 6960 40026/24
 
Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2,
Korçë

Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2 -
Qarku Durrës

Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

5 Njesi Biznesi Kryemedhenj Kavaje - 103.000€,
Kavajë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Ndertese 3 Kateshe Babrru – Tirane E RE - 350.000€,
Qarku Tiranë

Shiten 2 Njesi Plazh – Durres - 96.000€,
e papercaktuar

Shitet Njesi 606 m2 dhe Bodrum 606 m2 ne Kavaje - 620.000€,
Kavajë

Shitet ambient biznesi, me sip. 185m2 Kucove - 45.000€,
Kuçovë

Shitet ambient biznesi, me sip. 117m2 Kukes - 170.000€,
Kukës

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku DurrësMyIkub

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
1307230106


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300