Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
VILE ME QIRA 5+ 1,500€/muaj
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 24/07/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Vile
Siperfaqja: 470m²
Viti i ndertimit: 2001
Nr i dhomave: Me shume se 5
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 697440456
Personi i kontaktit: Armando
Kati: 2
Nr. dhoma gjumi: 8
Nr. dhoma ndejtje: 3
Nr. banjo: 4
Nr. ballkone: 3
Kate total: 2

Jepet me qira per aktivitete biznesi, zyra si dhe vend banimi.

 

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ndermjet nje bllok vilash afer ambasades Amerikane per me teper nje  zone shume e qete dhe e sigurte. Vila zoteron nje siperfaqe banuese prej 470m2 me nje obor me peme dhe gjelberim. Vila eshte dy katshe dhe cfare e ben ate teper funksjonale eshte se ndodhen 3 hyrje te vecanta. Duke patur ***13 dhoma ne total, respektivisht  ***8 dhoma gjumi*** 3 guzhina*** 3 dhoma ndenje***3 ballkone/veranda***4 tualete*** dhe parkim per 2 makina, e ben kete vile nje zgjedhje perfekte per perdorim zyrash ose shtepi banimi. Kati i dyte I kesaj vile ka nje konstruksion xhamash me nje arkitekture te vecante dhe moderne e cila lejon nje pamje te mrekullueshme .

****EKSTRAS**** Abazhuret, Perde/Grila, Frigorifere, Soba, Lavatrrice, dhome gjumi lluksoze, ambient i kendshem, Air Condicioner. Minuta larg shkolla, spital, farmaci, rrjet tregetar e me shume.

Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: armandorrukaj
ikub #:
1307240170


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu