Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
VILE ME QIRA 5+
 
0
0
Jepet me qira per aktivitete biznesi, zyra si dhe vend banimi.
Tiparet:
Cmimi: 1,500€/muaj
Data e Regjistrimit : 24/07/2013
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Vile
Siperfaqja: 470m²
Viti i ndertimit: 2001
Nr i dhomave: Me shume se 5
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 697440456
Personi i kontaktit: Armando
Kati: 2
Nr. dhoma gjumi: 8
Nr. dhomave te ndenjes: 3
Nr. banjove: 4
Nr. ballkoneve: 3
Kate gjithsej: 2

 

Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ndermjet nje bllok vilash afer ambasades Amerikane per me teper nje  zone shume e qete dhe e sigurte. Vila zoteron nje siperfaqe banuese prej 470m2 me nje obor me peme dhe gjelberim. Vila eshte dy katshe dhe cfare e ben ate teper funksjonale eshte se ndodhen 3 hyrje te vecanta. Duke patur ***13 dhoma ne total, respektivisht  ***8 dhoma gjumi*** 3 guzhina*** 3 dhoma ndenje***3 ballkone/veranda***4 tualete*** dhe parkim per 2 makina, e ben kete vile nje zgjedhje perfekte per perdorim zyrash ose shtepi banimi. Kati i dyte I kesaj vile ka nje konstruksion xhamash me nje arkitekture te vecante dhe moderne e cila lejon nje pamje te mrekullueshme .

****EKSTRAS**** Abazhuret, Perde/Grila, Frigorifere, Soba, Lavatrrice, dhome gjumi lluksoze, ambient i kendshem, Air Condicioner. Minuta larg shkolla, spital, farmaci, rrjet tregetar e me shume.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
58,000€
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
750€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
e papercaktuar
e papercaktuar
Foto Galeri
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
150,000€
Tiranë
1+1
Foto Galeri
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
120,000€
Tiranë
2+1
Foto Galeri
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
10,000€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
880€/m2
Tiranë
2+1
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
600€/muaj
Qarku Tirane
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
45,000€
Tiranë
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
1,150€/m2
Tiranë
2+1
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
300€/muaj
Qarku Tirane
3+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
3€/m2
Durrës
e papercaktuar
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te percaktoni llojin e planit te marketimit?
Plani i marketimit eshte nje nder tiparet me te rendesishme te nje biznesi, ja si te zgjidhni planin qe ben per ju...
Si te percaktoni nje trajnim te ri ne kompanine tuaj?
Trajnimet jane shume te mira pasi nuk hane shume kohe dhe njekohesisht japin dije shume profesionale dhe praktike, ja si mund te gjeni nje kurs per trajnim duke ndjekur keto keshilla...
Si te mbroni autoresine e faqeve tuaja ne internet?
Autoresia e nje krijimi eshte shume e rendesishme, ja disa keshilla qe mund tu ndihmojne ne ruajtjen e saj per sa i perket faqeve tuaja te internetit...
Si te njiheni me proceduren korrekte te largimit nga puna?
Me poshte jane disa menyra se si mund te hiqni dore nga puna juaj pa paralajmerim, nese jeni te pakenaqur per dicka ose prej dikujt, megjithate duhet te dini se ky lloj vperimi eshte shume radikal dhe
Si te kuptoni disa vecori te testimeve karakteriale te punonjesve?
Keto lloj testimesh kryen nga perfaqesuesit e autorizuar te firmave te ndryshme per te pasur njohuri mbi katogorine punonjesve qe duan te punosojne...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: armandorrukaj
ikub #:
1307240170


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan