0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament ne Rr."Sali Butka" prane NSHR 75.000€
Tiparet:
Data e Regjistrimit : 23/08/2013
Pozicioni Gjeografik: Qarku Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 76m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6922 34991
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me pamje nga rruga.

Apartamenti ndodhet ne katin e  I-re. Apartamenti eshte bashkohor, telefon, internet, kondicioner. I mobiluar totalisht. I pershtatshem dhe per aktivite privat si: laborator, klinike dentare ose aktivitet tjeter privat. Shitet per arsye emigrimi.
Të Sponsorizuara
Shitet truall 450m2 - 700€/m2,
Korçë

Shitet ose jepet me qera kompleksi me siperfaqe 2500m2 -
Qarku Durrës

Tirane, shitet Are 500 m2 - 1.500.000L,
Tiranë

Shitet Hotel “GRAND”, Kruje - 1.000.000€,
Krujë

Zyra & Magazine Xhafzotaj – Durres - 1.450.000€,
e papercaktuar

Njesi Biznesi Apollonia - Durres - 75.000€,
Qarku DurrësMyIkub

Katalogu


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1308230063


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
Alviero


Reklame
Euromedica_120x300