Shitet apartament ne Rr."Sali Butka" prane NSHR
ikub#: 1308230063
75,000 EUR
Shitje
76 m²
Qarku Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e  I-re. Apartamenti eshte bashkohor, telefon, internet, kondicioner. I mobiluar totalisht. I pershtatshem dhe per aktivite privat si: laborator, klinike dentare ose aktivitet tjeter privat. Shitet per arsye emigrimi.

NJOFTIMET E FUNDIT
80,000€/m2
80m²
Pazari i Ri
2+1
64,000€
108m²
Unaza e Madhe
2+1
70,000€
127m²
Unaza e Madhe
2+1
62,000€
112m²
Unaza e Madhe
2+1
58,000€/m2
105m²
Unaza e Madhe
2+1
85,000€
114m²
Rr. Durresit
2+1
800€/m2
33m²
Komuna e Parisit
1,000€/m2
69m²
Komuna e Parisit
550,000€/m2
379m²
Rr. Elbasanit
350,000€
118m²
St. Qemal Stafa
2+1
480€/m2
54.8m²
Spitali Ushtarak
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1
Postuar nga: ermal
ikub #:
1308230063
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved