0 0
 
Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament ne Rr."Sali Butka" prane NSHR 75.000€
Tiparet:
Data e Regjistrimit : 23/08/2013
Pozicioni Gjeografik: Qarku Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 76m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 6922 34991
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me pamje nga rruga.

Apartamenti ndodhet ne katin e  I-re. Apartamenti eshte bashkohor, telefon, internet, kondicioner. I mobiluar totalisht. I pershtatshem dhe per aktivite privat si: laborator, klinike dentare ose aktivitet tjeter privat. Shitet per arsye emigrimi.
Të Sponsorizuara

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1308230063


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300