Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Jepet me qera ap. 3+1, tek Don Bosko
 
0
0
Me Kuzhine te kompletuar
Tiparet:
Cmimi: 25,000L/muaj
Data e Regjistrimit : 13/09/2013
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 0m²
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 684546000
Kati: 3
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 2
Nr. ballkoneve: 2

Rr. " Don Bosko ", pas restorant " Bujtina e Gjelit ", jepet me qera 3 dhoma + soxhorno +2 ballkone + 2 banjo. Kuzhina e kompeltuar, kati 3.

Cmimi: 25.000 Lek, i padiskutueshem

Celular: +355 684546000


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shiten Apartamente, tek Uji i Ftohte Vlore

Ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pus...
46m²
Vlorë
700€/m2
1+1
Shiten Apartamente, tek Kompleksi dy Liqenet

150 m nga hyrja e Kopshtit Zoologjik Tiranë ofrohen për shitje...
70m²
Tiranë
900€/m2
1+1
Shitet toke ne Mezeze te Tiranes

Ne Mezez te Tiranes, shitet toke, me sip. 4.080m2. Cmimi: 204.000 eu...
4080m²
Tiranë
204,000€
Shitet Hotel + Restorant + Bar

Shitet hotel " Grand ", ne Kruje. Cmimi: 1.000.000 euro ...
0m²
Krujë
1,000,000€
Shitet Apartament, 110 m2, Kati 8

3 dhoma gjumi+ kuzhina me vete dhe dhome ndenjeje, 1 tualet + depo, me h...
110m²
Tiranë
89,000€
3+1
Shitet Dyqan, 160 m²

Dyqani eshte me sistem kondicionim aspirim. Tavani  eshte i...
160m²
Tiranë
150,000€
Shitet ose Jepet me Qera Ambient Biznesi

Ambienti ndodhet pa shkuar ne Kamez, afer kompleksit sportiv. Objekt...
720m²
Tiranë
290,000€
Shitet Ambient Biznesi, 86 m²

 Ambienti eshte me hipoteke dhe i pershtatshem per klinik...
86m²
Durrës
700€/m2
Shitet Toke 500 m²

Cmimi eshte i diskutueshem.
500m²
Tiranë
30,000,000L
Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i kompletuar.
127m²
Tiranë
110,000€
2+1
Shitet Objekt i gatshem per Biznes, ne Shijak

Objekti ka nje siperfaqe prej 1200 m2, nga kjo 600 m2 jane magazina +dyq...
1200m²
Shijak
60,000€
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te reklamoni ne qytetin tuaj nepermjet internetit?
Reklamimi eshte nje pjese shume e rendesishme qe lidhet me suksesin e nje biznesi, ja si mund te perdorni internetin per te reklamuar ne lokalitetin tuaj...
Si te dergoni nje e-mail falenderimi pas nje interviste?
Kjo eshte nje praktike qe aplikantet per pune e bejne per me shume se nje arsye pasi kane bere nje interviste te mire, ja disa keshilla te mira...
Si te parapergatiteni per nje interviste pune?
Nje nder hapat me te rendesishme per te fituar nje vend pune eshte intervista, ja disa keshilla te dobishme per ju...
Si te zgjidhni fontet per nje prezantim?
Nje prezantim eshte serioz dhe kerkon nje perzgjedhje te detajuar te shume elementeve, ja se si mund te perzgjidhni nje prej tyre, llojin e shkrimit...
Si ndikon dizajni dhe permbajtja e reklamave ne sjelljen e bleresve?
Nese doni te beni nje reklame te suksesshme per nje produkt ose nje sherbim qe jeni duke tregtuar, duhet te njiheni me ndikimin qe kane permbajtja dhe grafika ne nje reklame, ja disa elemente te rende
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1309130009

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb