Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 850€/m2
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 11/10/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 110m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: + 355 6820 84206
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 2

Apartamenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore me distance nga pallatet e tjera perreth, gje qe lejon nje hapesire dhe depertim te drites, shume prane kopshtit botanik.

Shitet apartament prane Kodres se Diellit, 2+1+2 banjo+ballon. Apartamenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore me distance nga pallatet e tjera perreth, gje qe lejon nje hapesire dhe depertim te drites, shume prane kopshtit botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2, kati IV, pallat i ri, mjaft cilesor, pa ashensor. Nje nga dhomat e gjumit eshte suite. Me hipoteke dhe mundesi kreditimi nga banka. Ka te instaluar sistem ajri te kondicionuar, gjithashtu ka te instaluar edhe strukture per ngrohje me kaldaje. Drita dhe uje pa nderprerje 24 ore. 
 
Cmimi 850 Euro/m2 I negocieshem dhe Nr Kontakti : + 355 6820 84206
 
E-mail: agron.nezaj@homeplus.al
 
Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: elami
ikub #:
1310110120


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu