Shitet ap. 2+1+WC + 1 Bll, me sip. 104m2
ikub#: 1311250031
700 EUR
Shitje
104 m²
Tiranë
Tualete: 1,

Rruga nacionale Tr- Dajt perballe me karburant Muraga, mbi Freskun, prane Chateau " Linza ",  shitet ap. 2+1+WC + 1 Bll, me sip. 104m2, kati 4, pallat i ri.  Apartamenti ndodhen nje zone shume te qete, te paster, buze rruges, dhe me nje pamje piktoreske te qytetit te Tiranes. I orjentuar (dritaret,vetratat,dhe fasaden) nga jugu dhe me pamje fantastike . Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha dokumentat e pronesise (HIPOTEKEN) si dhe me kontratat e energjise elektrike dhe furnizimit me uje.

Cmimi: 700 euro/m2, i negociushem

E-mail: xhgjoni@yahoo.com

 
loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
71.700€
93.1m²
Spitali Nene Tereza
2+1
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
32.000.000L
54m²
Berat
1+1
200.000€
250m²
Durrës
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1311250031
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved