Vendndodhja
Tipi i prones
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shitet ap. 2+1+WC + 1 Bll, me sip. 104m2 700€/m2
 
0
0

Tiparet:
Data e Regjistrimit : 25/11/2013
Pozicioni Gjeografik: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 104m²
Viti i ndertimit:
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti:
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhoma ndejtje: 1
Nr. banjo: 1
Nr. ballkone: 1

Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha dokumentat e pronesise hipoteke

Rruga nacionale Tr- Dajt perballe me karburant Muraga, mbi Freskun, prane Chateau " Linza ",  shitet ap. 2+1+WC + 1 Bll, me sip. 104m2, kati 4, pallat i ri.  Apartamenti ndodhen nje zone shume te qete, te paster, buze rruges, dhe me nje pamje piktoreske te qytetit te Tiranes. I orjentuar (dritaret,vetratat,dhe fasaden) nga jugu dhe me pamje fantastike . Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha dokumentat e pronesise (HIPOTEKEN) si dhe me kontratat e energjise elektrike dhe furnizimit me uje.

Cmimi: 700 euro/m2, i negociushem

E-mail: xhgjoni@yahoo.com

 

Të Sponsorizuara


Dev InfShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1311250031


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu