Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes
Shfleto Kompanite » Shfleto te Gjitha Ofertat »

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
1107260106 -

Ofroj vend pune Kuzhinier

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Ushqimi & Ngrenia
Hierarkia e punes: Punonjes
Lloji i punes: I Perhershem

Pershkrimi i punes

Kompania "Helios Catering" sh.p.k ofron vende pune ne profilin e Kuzhinierit.

Kriteret e Pranimit:

1.Te kete kulifikime ne profilin e kuzhinierit.
2. Preferohet me eksperinece jashte shtetit ne fushen e cateringut dhe packet Lunch.
3.Te kete minimalisht 10 vjet eksperince ne profilin e kuzhinierit.

Mund te na kontaktoni ne adresen e emailit

info@helioscatering.com
www.helioscatering.com

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Pershendetje - 10 Janar 2015
Shqiptari qe fitoi çmimin e pare ne Greqi si kuzhinier - 03 Prill 2012
Ky është njeriu që frikësohet më lehtë... (VIDEO) - 08 Korrik 2013
Lindin robotët e parë që njohin gjuhën e njerëzve - 24 Qershor 2014
Kerkohet Kuzhinier/ Nd. Kuzhinier/e - 31 Korrik 2015


Njoftimet e fundit
Kerkohet Shitese ne Coffee Shop (Vetesherbim)
Ofrohet vend pune Floor Manager dhe Team Leader
Kerkohet Menaxher(M/F)
Kerkohet Programues
Ofrohet vend pune Drejtues Call Center
Ofrohet vend pune Punonjese per lakror


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1107260106


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu