marketkonekt
0 0
9
 
Ky artikull ka skaduar!
1201070031 -

Kontrata te reja pune ne Afganistan me page mbi 3000$/muaj.

Kategorite
Vendndodhja: e papercaktuar
Industri: Biznes & sherbime profesionale
Hierarkia e punes: Supervizor
Lloji i punes: I Perkohshem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

 Ne vazhdimesi te fazes se rekrutimit, Europe Agency ne bashkepunim me nje nga kompanite Lider te Sherbimeve Logjistike Amerikane prezanton vendet e reja vakante te punes ne Afganistan ne pozicionet:


Manaxher i Kontrollit te Materialeve. Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Specialist Sigurie, Afganistan, 4200$/muaj.

Koordinator per Kontrollin e Cilesise, Afganistan, 4200$ ne muaj.

Shef Departamenti i Marredhenieve me Publikun-PR ne Afganistan, 5700 $ ne muaj.

Magazinier, afganistan. 4000 & ne muaj.

Supervizor Sigurie 6000$ ne muaj.

Llogaritar, Afganistan, 4000$ ne muaj.

Shofer Mjetesh te Renda, Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Manaxher i Kontrollit te Materialeve. Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Magazinier, afganistan. 4000 & ne muaj. 

Elektreçist, Afganistan. 4600 & ne muaj. 

Ndihmes Mjek, Afganistan, Rroga 4000 $ ne muaj. 
 
Per te aplikuar dergoni nje CV ne anglisht me foto, me subjekt "TITULLIN E POZICIONIT PER TE CILIN APLIKONI" ne adresen: applications@europeagency.al 
 
Vetem CV-te e perzgjedhura do te kontaktohet per te kryer procedurat e regjistrimit.
 
Faleminderit!
Punesim ne Afganistan.docx
Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Afganistan, votimi nis mes sulmeve me raketa dhe parregullsive
PËR MIRATIMIN E AKTIT NORMATIV, ME FUQINË E LIGJIT, NR.3, DATË 10.8.2009 TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE “PËR DËRGIMIN NË AFGANISTAN TË NJË KOMPANIE SHTESË TË FORCAVE TË ARMATOSURA TË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË”
Rasmusen, thirrje për angazhim në Afganistan
Diskutime për ndryshimin e strategjisë në Afganistan
Protesta në Afganistan për Kuranin, një i vdekurArtikujt e fundit ne portal
Ofroehet vend pune Programues
Cercasi Operatori Telefonici
Ofroj pune
Pune ne Burse
EMPLOYMENT OPPORTUNITY IS OFFERED AS "Sales & Service Officer's" in Retail Banking Industry of Dubai, Abu Dhabi.
Ofrohet vend pune assistente shitje dhe marketingu

Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 9 1201070031

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
bedri
Para 4 muajsh  
  
kerkoj pun si shofer kranist kam provaoj 4vjeqare
     
bedri
Para 4 muajsh  
  
kerkoj si suferi kranist jam me provoj 4vjeqare
-1     
ali ademi
Para 9 muajsh  
  
kerkoj pun si shofer provoj pune kam 8 vite per automjete te renda
     
faton
Para 16 muajsh  
  
yes
+3     
faton
Para 16 muajsh  
  
yes
     
faton
Para 16 muajsh  
  
for work
     
Faton
Para 24 muajsh  
  
yes
     
FATON
Para 25 muajsh  
  
ok
     
FATON
Para 25 muajsh  
  
interesuar per pun
+3     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan