0 0
9
 
Ky artikull ka skaduar!
1201070031 -

Kontrata te reja pune ne Afganistan me page mbi 3000$/muaj.

Kategorite
Vendndodhja: e papercaktuar
Industri: Biznes & sherbime profesionale
Hierarkia e punes: Supervizor
Lloji i punes: I Perkohshem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

 Ne vazhdimesi te fazes se rekrutimit, Europe Agency ne bashkepunim me nje nga kompanite Lider te Sherbimeve Logjistike Amerikane prezanton vendet e reja vakante te punes ne Afganistan ne pozicionet:


Manaxher i Kontrollit te Materialeve. Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Specialist Sigurie, Afganistan, 4200$/muaj.

Koordinator per Kontrollin e Cilesise, Afganistan, 4200$ ne muaj.

Shef Departamenti i Marredhenieve me Publikun-PR ne Afganistan, 5700 $ ne muaj.

Magazinier, afganistan. 4000 & ne muaj.

Supervizor Sigurie 6000$ ne muaj.

Llogaritar, Afganistan, 4000$ ne muaj.

Shofer Mjetesh te Renda, Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Manaxher i Kontrollit te Materialeve. Afganistan. 5000 $ ne muaj.

Magazinier, afganistan. 4000 & ne muaj. 

Elektreçist, Afganistan. 4600 & ne muaj. 

Ndihmes Mjek, Afganistan, Rroga 4000 $ ne muaj. 
 
Per te aplikuar dergoni nje CV ne anglisht me foto, me subjekt "TITULLIN E POZICIONIT PER TE CILIN APLIKONI" ne adresen: applications@europeagency.al 
 
Vetem CV-te e perzgjedhura do te kontaktohet per te kryer procedurat e regjistrimit.
 
Faleminderit!
Punesim ne Afganistan.docx
Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Afganistan, gjendet i vrarë ushtari amerikan
Afganistani, marrëveshje mbi sigurinë me SHBA dhe NATO
Sarkozi: Jo më trupa të reja për Afganistanin
Afganistan, vdesin 38 ushtarë
Shqipëria në krah të SHBA: Shtojme trupat në AfganistanArtikujt e fundit ne portal
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "FRONT DESK AGENTS,CASHIER,NIGHT AUDITOR,RESERVATION AGENTS,UNIFORMED SERVICE AGENTS",NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAI
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "STAFF of SALES & MARKETING / PROMOTION MODEL's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, MYANMAR, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "BARTENDER's & CHEF's", NË UAE (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HAIR STYLIST" (Female), NË UAE (Dubai), paga 2500 AED + 10% komisione
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "SECURiTY OFFiCER's / BODYGUARD's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "EXECUTIVE HOUSEKEEPER & HOUSEKEEPING ATTENDANT", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN

Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 9 1201070031

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
bedri
Para 7 muajsh  
  
kerkoj pun si shofer kranist kam provaoj 4vjeqare
     
bedri
Para 7 muajsh  
  
kerkoj si suferi kranist jam me provoj 4vjeqare
-1     
ali ademi
Para 12 muajsh  
  
kerkoj pun si shofer provoj pune kam 8 vite per automjete te renda
     
faton
Para 20 muajsh  
  
yes
+3     
faton
Para 20 muajsh  
  
yes
     
faton
Para 20 muajsh  
  
for work
     
Faton
Para 27 muajsh  
  
yes
     
FATON
Para 28 muajsh  
  
ok
     
FATON
Para 28 muajsh  
  
interesuar per pun
+3     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as