Ky artikull ka skaduar!
1201250050 -

Inxhinier Ndertimi

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Ndertim & Kontraktues



Pershkrimi i punes

Firma Shijaku sh.p.k kërkon te punësojë një Inxhinier Ndërtimi me profil ndërtimin.

Kriteret qe duhet te plotësojë:
- Te ketë mbarur shkollën e larte .
- Diplome universitare
- Licence ndërtimi
- Te ketë njohuri ne hartimin e preventivave dhe situacioneve te punimeve.
- Te njohe programin autocad
- Njohja e gjuhës angleze vlerësohet pozitivisht.

Te interesuarit janë te lutur te dërgojnë CV e tyre ne adresën e Email: shijakushpk@hotmail.com









Rekomandimet tona



Na ndiqni



Njoftime të ngjashme pune
New Vision Engineering
Ofrohet vend pune Inxhinier ndertimi
kerkon te punesoje 2 inxhiniere ndertimi me eksperience ne sektorin e ndertimit te infrastruktures rrugore.
Kerkohen: Inxhinier Ndërtimi, Financier/e, Asistente Administrative
Kerkohen Inxhinier Ndertimi ne Zbatim






Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune Picajol
Ofrohet vend pune: Operator
Ofrojmë punësim si Parukiere, Make up Artist, Specialiste thonjsh, ne Doha QATAR, paga 1400$/M, ZERO KOSTO KONTRATA
Ofroj vende pune Mekanik Automjetesh
Ofrohet vend pune Mesuese
Ofrohet vend pune Graphic Designer


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »




Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1201250050








Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb