Ky artikull ka skaduar!
1203020109 -

Pastruese

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Sherbim & RiparimePershkrimi i punes

Ofroj vend pune, si Pastruese ne një lokal, ne Zonën e ish bllokut, Rr brigada e VIII Përballë kompanisë Celulare Plus.
4 ore ne mëngjes (06:00-10:00) dhe 4 ore pasdite (16:00-20:00).
Për informacion kontaktoni né numrin 0692828963 ose mund te paraqiteni nga ora 11:00 -15:00

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Milionerja kineze e detyruar te punoje si... pastruese
Nena e Balotellit punon si …
GJENI DICITUREN
Oops, zhvishet edhe Luzja e "Portokallise"...
Zonja e shtepise, pastruesja dhe mbathjet e reja....


Njoftimet e fundit
testim i ndryshimeve
Ofrojmë punësim si Parukiere, Make up Artist, Specialiste thonjsh, ne Doha QATAR, paga 1400$/M, ZERO KOSTO KONTRATA
Ofroj vende pune Mekanik Automjetesh
Ofrohet vend pune Mesuese
Ofrohet vend pune Graphic Designer
Kerkohet Infermiere


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1203020109
Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb