Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes
Shfleto Kompanite » Shfleto te Gjitha Ofertat »

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
1203020109 -

Pastruese

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Sherbim & RiparimePershkrimi i punes

Ofroj vend pune, si Pastruese ne një lokal, ne Zonën e ish bllokut, Rr brigada e VIII Përballë kompanisë Celulare Plus.
4 ore ne mëngjes (06:00-10:00) dhe 4 ore pasdite (16:00-20:00).
Për informacion kontaktoni né numrin 0692828963 ose mund te paraqiteni nga ora 11:00 -15:00

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Milionerja kineze e detyruar te punoje si... pastruese - 03 Janar 2013
Ofrohet vend pune Pastruese - 03 Shtator 2015
Nena e Balotellit punon si … - 16 Korrik 2012
GJENI DICITUREN - 22 Prill 2011
Oops, zhvishet edhe Luzja e "Portokallise"... - 21 Gusht 2012


Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune Web Developer
Ofrohet vend pune Web Marketing
Ofrohet vend pune makiniste per robaqepsi
Ofrohet vend pune Shitese
On cherche des agents marketing pour google France
Ofrohet vend pune Social media specialist


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1203020109


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu