Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes
Shfleto Kompanite » Shfleto te Gjitha Ofertat »

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
1211260004 -

ofroj vend pune Drejtor dyqani

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Ushqimore & supermarket
Hierarkia e punes: Menaxher
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

Kerkesat e punes jane:
Ditore:
Ben raportim ditor mbi ecurine e pikes se shitjes
Kontrollon cdo dite paraqitjen e cdo sektori
Mbikqyr mardheniet me klientet
Kontrollon Ofertat Ditore me POS/Sh.Salles/Sh.Freskut
Kontrollon Produktet e ofertave
Kontrollon porosite e ardhura ne dyqan
Mban Mardheniet me furnitoret
Krijon mardhenie te reja

Mujore
Dy here ne jave ben analizen e tregut mbi te cilen bazon kerkesat e ofertave
Raportin mbi ecurine e pergjithshme
Raportin mbi klientet
Raportin mbi marketingun
Propozon ndryshimet

Eksperience minimalisht 2 vjecare ne te njejtin pozicion
Te interesuarit te nisin CV ne conadpazari@gmail.com

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
PËR EMËRIMIN E DREJTORIT EKZEKUTIV TË AUTORITETIT TË AVIACIONIT CIVIL - 15 Korrik 2015
Lezhë, shpallet në kërkim Drejtori i OSHEE, urdhëroi rilidhjen e energjisë në një hotel - 11 Gusht 2015
Tepelenë, eksploziv në banesën e Drejtorit të Burgut të Bënçës - 17 Shkurt 2015
Drejtor Shkolles - 06 Korrik 2010
Pezullohet nga detyra Drejtori i Parkut të Butrintit - 12 Gusht 2010


Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune: Administrator
Ofrohet intership (stazh pune) per te gjithe studentet ose te sapodiplomuarit
Ofrohet vend pune: Sanitare
Ofrohet Vend Pune: Drejtor I Sherbimeve Hotelerike
Ofrohet vend pune: Vajza per pergatitje porosish ne depo farmaceutike
Ofrohet vend pune: tecnici dei procesi della tecnologia


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
DREJTOR DYQAN
1211260004


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu