Hierarkia e punes Lloji i punes Orari i punes
Shfleto Kompanite » Shfleto te Gjitha Ofertat »

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
1212300007 -

VEND PUNE si Edukatore

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Arsimi parashkollor
Hierarkia e punes: Punonjes
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Part Time
Pershkrimi i punes

Kerkoj edukatore kopshti ne zonen e Babrrus, me arsim parashkollor te kete eksperience pune.

Orari 08-13

Pa ushqim.

Cel. : 0694251317.

 

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Oops, zhvishet edhe Luzja e "Portokallise"... - 21 Gusht 2012
PRINCI I LUMTUR - 22 Korrik 2011
Edukatorja eshte shume seksi, revoltohen nenat - 30 Mars 2012
15-vjeçari me origjine shqiptare, pranga se përdhunoi edukatoren - 03 Tetor 2012
Kopeshti "Bucko" - 23 Tetor 2013


Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune Legal Junior Associate
Ofrohet vend pune Operatore ne gjuhen italiane
Ofrohet vend pune per IT (Help Desk)
Ofrohet vend pune Rrobaqepese
Ofrohet vend pune Web Developer Back End
Ofrohet vend pune Web Designer


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: k.s
ikub #:
1212300007


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu