Ky artikull ka skaduar!
1212300007 -

VEND PUNE si Edukatore

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Arsimi parashkollor
Hierarkia e punes: Punonjes
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Part Time
Pershkrimi i punes

Kerkoj edukatore kopshti ne zonen e Babrrus, me arsim parashkollor te kete eksperience pune.

Orari 08-13

Pa ushqim.

Cel. : 0694251317.

 

Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Kerkoj pune
Ofroj vend pune part time
Oops, zhvishet edhe Luzja e "Portokallise"...
Kerkoj vend pune si edukatore
PRINCI I LUMTUR


Njoftimet e fundit
OFROJMË PUNËSIM SI STAF i MILLENIUM TOWER, 5* VIP HOTEL NË DUBAI MARINA, UAE - KONTRATA PUNE FALAS EKSKLUZIVE
Kerkohet Kamarier
Kerkohet Office Manager
Kerkohet Shitese
Kerkohet Sanitare
Kerkohet bahçevan


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: k.s
ikub #:
1212300007


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
spitali amerikan