0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
1301050014 -

Ofroj vend pune part time Recepsionist(e)

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Hotele
Hierarkia e punes: Punonjes
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Part Time
Pershkrimi i punes

Hotel Theranda, prane Bllokut, kerkon te punesoje, Recepsionist(e), Part Time. Ambjent i kendshem pune ku mund te zhvillosh aftesite tuaja komunikuese dhe te ndjeheni i/e vleresuar.

Kerkohet zoterimi I gjuheve Anglisht dhe Italisht, aftesi shume te mira komunikuese, si dhe njohuri te mira te programeve baze kompjuterike word, excel, outlook express.
 
Ju lutem dergoni nje CV me fotografi ne adresen e emailit:
 
manager@therandahotel.com
 
Per cdo pyetje apo paqartesi, ju lutem kontaktoni ne numrin e meposhtem:

 Cel. 069 20 51 531
 
Shenim: Intervista per te perzgjedhurit, do te behet ne gjuhen Angleze!

Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Puna ideale
Kerkoj pune si Inxhinier Ndertimi
Si ta evitoni stresin në punë?
PËR PËRSHKRIMIN DHE KLASIFIKIMIN E POZICIONEVE TË PUNËS NË INSTITUCIONET E ADMINISTRATËS SHTETËRORE DHE INSTITUCIONET E PAVARURA
Nese merrni qenin ne punen, nuk ka stresArtikujt e fundit ne portal
OFERTË SPECIALE - MUNDËSI TË SHUMTA PUNËSIMI SI STAFF i GRAND HYATT HOTEL DOHA QATAR, Best Luxury Hotel Spa 2014
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "FRONT DESK AGENTS,CASHIER,NIGHT AUDITOR,RESERVATION AGENTS,UNIFORMED SERVICE AGENTS",NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAI
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "STAFF of SALES & MARKETING / PROMOTION MODEL's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, MYANMAR, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "BARTENDER's & CHEF's", NË UAE (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HAIR STYLIST" (Female), NË UAE (Dubai), paga 2500 AED + 10% komisione
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "SECURiTY OFFiCER's / BODYGUARD's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.

Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0 1301050014

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as