Shko tek Njoftime ›
1303040049 -

Ofrohet vend pune Mesuese

- nga SARITO 

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Arsim
Hierarkia e punes: Ekspert
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

Kopshti "Sirena e vogel ", kerkon:
 
Mesuese
 
- E cila te kete  mbaruar Arsimin perkates
 
- Me eksperience pune.
 
 
Adresa:
 
Vilat Gjermane 300 -m mbi shkollen Dituria .
 
Celular: 0684088500
 


*CV-ja juaj eshte private dhe do i dergohet vetem kompanise ku po aplikoni.Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Çfarë nuk duhet t’i thoni kurrë mësueses së fëmijës suaj - 13 Tetor 2013
Vlorë: Djali i mësueses plagos gjimnazisten - 22 Shtator 2014
Kerkohet: Mesuese - 31 Janar 2013
Mësuesja e gjuhës dhe nxënësi i (pa)përgatitur - 07 Mars 2013
Mesuese per shkollen 12 vjecare - 31 Tetor 2013


Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune operatore profesionale
Ofrohet vend pune programues/e
Ofrohet vend pune kasiere
Ofrohet vend punesimi per Inxhinier Mekanik
Ofrohet vend punesimi per Mekanik
Ofrohet vend pune Operatore te gjuhes Gjermane


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1303040049


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan