0 0
1
 
1303040049 -

Ofrohet vend pune Mesuese

- nga SARITO 

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Arsim
Hierarkia e punes: Ekspert
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

Kopshti "Sirena e vogel ", kerkon:
 
Mesuese
 
- E cila te kete  mbaruar Arsimin perkates
 
- Me eksperience pune.
 
 
Adresa:
 
Vilat Gjermane 300 -m mbi shkollen Dituria .
 
Celular: 0684088500
 


*CV-ja juaj eshte private dhe do i dergohet vetem kompanise ku po aplikoni.Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Çfarë nuk duhet t’i thoni kurrë mësueses së fëmijës suaj
Vlorë: Djali i mësueses plagos gjimnazisten
Kerkohet: Mesuese
Mësuesja e gjuhës dhe nxënësi i (pa)përgatitur
Një pornostar, si mësuese e edukatës seksuale...Artikujt e fundit ne portal
OFERTË SPECIALE - MUNDËSI TË SHUMTA PUNËSIMI SI STAFF i GRAND HYATT HOTEL DOHA QATAR, Best Luxury Hotel Spa 2014
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "FRONT DESK AGENTS,CASHIER,NIGHT AUDITOR,RESERVATION AGENTS,UNIFORMED SERVICE AGENTS",NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAI
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "STAFF of SALES & MARKETING / PROMOTION MODEL's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, MYANMAR, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "BARTENDER's & CHEF's", NË UAE (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "HAIR STYLIST" (Female), NË UAE (Dubai), paga 2500 AED + 10% komisione
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI "SECURiTY OFFiCER's / BODYGUARD's", NË UAE (Dubai), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.

Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
 1 1303040049

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Elona Hima
Para 20 muajsh  
  
Ky kopshti ndodhet ne Shkoder ?
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as