marketkonekt
0 0
1
 
1303040049 -

Ofrohet vend pune Mesuese

- nga SARITO 

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Arsim
Hierarkia e punes: Ekspert
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

Kopshti "Sirena e vogel ", kerkon:
 
Mesuese
 
- E cila te kete  mbaruar Arsimin perkates
 
- Me eksperience pune.
 
 
Adresa:
 
Vilat Gjermane 300 -m mbi shkollen Dituria .
 
Celular: 0684088500
 


*CV-ja juaj eshte private dhe do i dergohet vetem kompanise ku po aplikoni.Te Sponsorizuar

facile

Artikuj te ngjashem
Kerkoj vend pune si:mesuese individuale e gjuhes angleze
19 femije ne nje Renault, keshtu mesuesja afrikano-jugore ben ekskursion
romina fazliu
Mesuese, me femije, seks me nxenesin…
greta bullaArtikujt e fundit ne portal
Operator/e
Pune ne burse
Spanish speaking Area Sales Manager
German speaking Area Sales Manager
CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI
Ofrohet vend pune si agjent tregtar

Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
Lexuar: ikub #:
 1  3.465 1303040049

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Elona Hima
Para 15 muajsh  
  
Ky kopshti ndodhet ne Shkoder ?
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania

digitalb