ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
1303120028 -

Ofrohet vend pune perfaqesues mjekesore

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Depo farmaceutike
Hierarkia e punes: Punonjes


Pershkrimi i punes

 

Firma Megapharm shpk ofron vend pune si perfaqesues mjekesor. Kantidati duhet te plotesoje kriteret si me poshte:
 
-te jete diplomuar ne mjekesi,farmaci ose dege te tjera te ngjashme
-te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizative
-te dije te punoje mire ne grup 
-te zoteroje leje drejtimi automjeti
 
Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e emailit si me poshte:
megapharmshpk@yahoo.com
 
Me respekt
Megapharm shpkTe Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Megapharm Ltd
PËR DELEGIMIN E PËRFAQËSIMIT LIGJOR TË KUVENDIT TË SHQIPËRISË
PËR LIRIMIN DHE EMËRIMIN NË DETYRË TË PËRFAQËSUESIT TË KËSHILLIT TË MINISTRAVE NË GRUPIN MBIKËQYRËS
Incident në Përrenjas, dëmtohet makina e kandidatit të PD-së
Cara Delevingne përfaqësuesja e re për rimelin YSL BeauteArtikujt e fundit ne portal
Kerkon: Mesuese
Kerkon: Graphic Designer
Kerkon: Ekonomiste (administrim biznes me profil turistik)
Ofrohet vend pune si mesuse e gjuhes italiane
Kerkon: Inxhinier Mjedisi / Energjitik
Ofrohet vend pune menaxher shitjesh

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
Lexuar: ikub #:
 0  341 1303120028

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan