ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
1304040126 -

Ofrohet vend pune Drejtues mjeti

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Udhetimi & Transporti
Hierarkia e punes: Punonjes
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Pershkrimi i punes

 

Shega-Trans Sha
(Transport mallrash dhe udhetaresh)
 
Kerkon te punesoje
 
Drejtues mjeti per linje te rregullt qytetese qe te plotesoje kushtet:
 
Te jete i pajisur me patente te tipit DE 
Eksperience pune ne transport udhetaresh jo me pak se tre vjet
Te jete i komunikueshem
Te kete paraqitje serioze
 
Te interesuarit te paraqesin kerkesen dhe CV-ne e tyre ne adresen elektronike: 
info@shega-trans.com ose prane Zyres ne adresen Autostrada Tirane-Durres, Berxull,Tirane
Tel: 042 408418/19;  Fax: 042 408 420
 Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
10 këshilla të arta ekologjike për drejtuesit e makinave
Drejtuesi humb kontrollin, motoskafi xhiron rreth vetes (video)
Cilat jane 10 gabimet fatale te drejtuesit?
Arian Çani: Ja c’mendoj per debatet televizive dhe drejtuesit e tyre…
PËR LIRIMIN NGA DETYRA TË NJË ANËTARI DHE KRYETARIT TË KËSHILLIT DREJTUES TË AUTORITETIT TË KOMUNIKIMEVE ELEKTRONIKE DHE POSTAREArtikujt e fundit ne portal
Kerkon: Ekonomist, dega Fier
Ofrohet pune Specialist Online Marketing
Kerkohet jurist per praktike
PUNESOJME OPERATOR NE CALL CENTER
Kerkon: Operator Call Center
Ofron vend te lire pune per mesuese te gjuhes Italane dhe Gjermane

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
Lexuar: ikub #:
 0  983 1304040126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan