ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 
Ky artikull ka skaduar!
1304160054 -

Ofrohet vend pune part time Operator

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Biznes & sherbime profesionale
Hierarkia e punes: Punonjes


Pershkrimi i punes

 

Shoqeri italiane out band kerkon te rinj energjik,qe flasin mire italisht dhe me eksperience ne fushen e call center. per aplikime dergoni cv ne italisht ne email:alessandro.noe@penelope-ns.net
 
Cel. : +355 696373271







Te Sponsorizuar


Artikuj te ngjashem
Operatore
Operator i ri autobusësh në linjën Kinostudio-Kombinat
Veprimtari festive në nderim të operatores Sonja Mamaqi
Ofrohet vend pune operatore
Ofert pune Operatore te dhenash programin Alpha



Artikujt e fundit ne portal
Ofrohet vend pune menaxher shitjesh
Kerkohen Arkitekte
Ofrohet vend pune menaxher shitjesh
Ofroj pune
Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh
uCall shpk SEDE DI TIRANA CERCA 1 SUPERVISORE E 10 OPERATORI TELEFONICI

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »




Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
Lexuar: ikub #:
 0  318 1304160054





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona









| Shto tek te Preferuarat




Spitali Amerikan