Ky artikull ka skaduar!
1304160054 -

Ofrohet vend pune part time Operator

 
0
0

Kategorite
Vendndodhja: Tiranë
Industri: Biznes & sherbime profesionale
Hierarkia e punes: Punonjes


Pershkrimi i punes

 

Shoqeri italiane out band kerkon te rinj energjik,qe flasin mire italisht dhe me eksperience ne fushen e call center. per aplikime dergoni cv ne italisht ne email:alessandro.noe@penelope-ns.net
 
Cel. : +355 696373271
Rekomandimet tonaNa ndiqniNjoftime të ngjashme pune
Kerkohet Operatore Turizmi
Operatore / Recepsioniste
Cerchiamo Operatori
Téléacteurs/Téléactrices
Ervin°sCall Center cerca: 50 operatori


Njoftimet e fundit
Ofrohet vend pune Picajol
Ofrohet vend pune: Operator
Ofrojmë punësim si Parukiere, Make up Artist, Specialiste thonjsh, ne Doha QATAR, paga 1400$/M, ZERO KOSTO KONTRATA
Ofroj vende pune Mekanik Automjetesh
Ofrohet vend pune Mesuese
Ofrohet vend pune Graphic Designer


Pershtypje
Kerkova per turizmin ne Angli
Nga: Ana
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Jep pershtypjen tende »
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
1304160054
Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb