Shes nje apartament ne nje lagje te qete dhe te paster te Tiranes, ne Qesarake tek Fresku, 1+1, 87m2.
ikub#: 1212050049
30.600 EUR
Shitje
87 m²
1
Tualete: 1, Viti i ndertimit: 2010,

Per me teper ju mund te na vizitoni ne faqen tonehttp://www.pestalozzi-immo.com


NJOFTIMET E FUNDIT
890.000€
2206m²
Shkodër
1.200€/m2
126m²
Komuna e Parisit
2+1
i diskutueshem
15000m²
Krujë
64.000€
108m²
Unaza e Madhe
2+1
70.000€
127m²
Unaza e Madhe
2+1
62.000€
112m²
Unaza e Madhe
2+1
58.000€/m2
105m²
Unaza e Madhe
2+1
61.000€/m2
107m²
Fresku
2+1
800€/m2
33m²
Komuna e Parisit
1.000€/m2
69m²
Komuna e Parisit
19.000€
1400m²
Autostrade
1.000€/m2
816m²
Shqiperi
2+1

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: pestalozzi
ikub #:
1212050049
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved