Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

Shfleto te gjitha

✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›
Ky artikull ka skaduar!
Shes nje apartament ne nje lagje te qete dhe te paster te Tiranes, ne Qesarake tek Fresku, 1+1, 87m2.
 
0
0
Apartament spacioz me 1 dhoma gjumi nje dhome dite,, sallon, kuzhine , 1 banjo dhe 1ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t te me siperfaqe 87.33m2 ne nje ndertese te re. Ndertesa ka ashensor, mirembajte dhe oborr. Ndodhet ne kompleksin ndertimor te firmes Merkaj ne Qesarak Linze. Me hipoteke.Cmimi 30600Euro .Kontaktoni ne 0696040026/24.
Tiparet:
Cmimi: 30,600€
Data e Regjistrimit : 05/12/2012
Vendodhja: e papercaktuar
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 87m²
Viti i ndertimit: 2010
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: 0696040026/24
Personi i kontaktit: Valbona
Kati: 2
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 1
Nr. ballkoneve: 1
Kate gjithsej: 1

Per me teper ju mund te na vizitoni ne faqen tonehttp://www.pestalozzi-immo.com


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
750€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
e papercaktuar
e papercaktuar
Foto Galeri
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
58,000€
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis

Rr. "Sami Frasheri", afer kompleksit Nobis, shitet apartment 1...
65m²
150,000€
Tiranë
1+1
Foto Galeri
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
10,000€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Foto Galeri
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
300€/muaj
Qarku Tirane
3+1
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
120,000€
Tiranë
2+1
Foto Galeri
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
1,500€/muaj
Tiranë
e papercaktuar
Jepet me qera Apartament 2+1+A+BLK, 109 m²

  Apartamenti 2+1+A+BLK, me siperfaqe 109 m², ndodhet ne k...
109m²
600€/muaj
Qarku Tirane
2+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
1,150€/m2
Tiranë
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
45,000€
Tiranë
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
3€/m2
Durrës
e papercaktuar
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
3,000€/m2
Tiranë
e papercaktuar
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
880€/m2
Tiranë
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si te reklamoni biznesin tuaj duke perdorur nje kartvizite?
Kartvizita juaj eshte nje menyre shume mire per te reklamuar biznesin tuaj, ja disa keshilla qe mund tu ndihmojne per kete qellim...
Si te behesh nje "BiznesDentist"
Dentistria eshte nje fushe e shendetesise ku mund te perfitoni shume mire si nga ana ekonomike dhe nga ana profesionale...
Si te njiheni me disa pyetje te paligjshme te nje interviste pune?
Intervistat e punes jane nje nder menyrat me te perhapura per te zene nje vend pune, me poshte renditen disa pyetje qe jane te paligjshme dhe jo etike qe nuk duhet tu drejtojne e jo me ti pergjigjeni.
Si te njiheni me rendesine e ruajtjes se punonjesve?
Ruajtja e punonjesve eshte shume e rendesishme per nje kompani dhe me poshte pershkruhen disa elemente qe mund tu hyjne ne pune per sa i perket menjanimit te largimeve nga puna...
Si te formoni nje korporate?
Nese jeni duke krijuar nje korporate mund te perdorni keshillat e meposhteme ne favorin tuaj...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: pestalozzi
ikub #:
1212050049


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan