Shitet Dyqan ne hyrje te Rr."Don Bosko", cmim i diskutueshem
ikub#: 1308260082
2,500 EUR
Shitje
125 m²
Tiranë
1
Tualete: 1,

Shitet DYQAN ne hyrje te rruges "Don Bosko", mbrapa ish-Karburant Martini, Pallati Gener 2

Forme e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Banak bari.

Cmimi i diskutueshem.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
350€/m2
70m²
Shqiperi
1+1
450€/m2
104m²
Yzberisht
2+1
400,000€
400m²
Fresku
Me shume se 5
72,800€
112m²
Liqeni i Thate
2+1
42,250€
65m²
Liqeni i Thate
1+1
49,500€
99m²
Unaza e Madhe
2+1
56,500€
113m²
Unaza e Madhe
3+1
i diskutueshem
Rr. Durresit

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Dada
ikub #:
1308260082
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved