Shitet Dyqan ne hyrje te Rr."Don Bosko", cmim i diskutueshem
ikub#: 1308260082
2.500 EUR
Shitje
125 m²
Tiranë
1
Tualete: 1,

Shitet DYQAN ne hyrje te rruges "Don Bosko", mbrapa ish-Karburant Martini, Pallati Gener 2

Forme e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Banak bari.

Cmimi i diskutueshem.
loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
270€/m2
70m²
Kopshti Zoologjik
2+1
20.000L/muaj
80m²
Durrës
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Dada
ikub #:
1308260082
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved