Tirane, tek objekti "Ambasador 3", shiten 3 apartamente 2+1+BLK me cmim te leverdisshem!
ikub#: 1402170053
1,790 EUR
Shitje
127 m²
Tiranë
23
Tualete: 2, Viti i ndertimit: 2014,

Zona/Rruga : Dervish Hima

Objekti pozicionohet shume prane qendres se Tiranes, prane stadiumit "Qemal Stafa".

Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 146.12 m2, kati 20. 1,790 euro/m2
Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 127.8 m2, kati 20. 1,790 euro/m2
Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 126.37 m2, kati 7. 1,652 euro/m2 

Cmimi i diskutueshem!

Per me shume, lutemi te telefononi ne numrin:

Cel. : +355 68 20 56 356 

E-mail: imobiliare@pespagroup.com


NJOFTIMET E FUNDIT
650€/m2
78m²
Shkodër
1+1
35,000€
45m²
Shkodër
50,700€
78m²
Shkodër
2+1
41,000€
41m²
Shkodër
125,000€
125m²
Liqeni i Thate
2+1
60,000€
91.6m²
Unaza e Madhe
2+1
260,000€
121.4m²
Liqeni i Thate
2+1
67,000€
100m²
Unaza e Madhe
2+1
63,000€
72.5m²
Komuna e Parisit
2+1
16,000L/muaj
Shqiperi
Garsoniere
1,000€/m2
112m²
Blvd. Zogu I
2+1

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Pespa
ikub #:
1402170053
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved