Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:


✖Mbyll
Shko tek Njoftime ›

Ky artikull ka skaduar!
Tirane, tek objekti "Ambasador 3", shiten 3 apartamente 2+1+BLK me cmim te leverdisshem!
 
0
0
ne faze ndertimi
Tiparet:
Cmimi: 1,790€/m2
Data e Regjistrimit : 17/02/2014
Vendodhja: Tiranë
Tipi i Trasaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 127m²
Viti i ndertimit: 2014
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: E papercaktuar
Inf. Kontakti: +355 68 20 56 356
Kati: 20
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 2
Nr. ballkoneve: 1
Kate gjithsej: 23

Zona/Rruga : Dervish Hima

Objekti pozicionohet shume prane qendres se Tiranes, prane stadiumit "Qemal Stafa".

Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 146.12 m2, kati 20. 1,790 euro/m2
Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 127.8 m2, kati 20. 1,790 euro/m2
Apartament 2 dhoma dhe nje kuzhine, 126.37 m2, kati 7. 1,652 euro/m2 

Cmimi i diskutueshem!

Per me shume, lutemi te telefononi ne numrin:

Cel. : +355 68 20 56 356 

E-mail: imobiliare@pespagroup.com


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
 
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2

Shtepai eshte 3 kateshe, ku kati i trete eshte ne perfundim. Shtepia k...
2000m²
86,000€
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2

Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kr...
4000m²
Tiranë
58,000€
Jepet me qera Vile 3 kateshe

Vila ndodhet ne rrugen "Sadik Petrela", prane bar Venue, perbe...
400m²
Tiranë
750€/muaj
Shitet Apartament 2+1 + aneks

Apartamenti ndodhet ne Katin e 1-re te nje pallati ekzistues, 98 m2, me ...
98m²
Tiranë
120,000€
2+1
Jepet me qera ambient vetem per zyra, 2000 m²

Jepet me qera ambient 5 katesh 2000 m² ndertim Oborri 500 m&sup...
2000m²
Tiranë
10,000€/muaj
Jepet me qera apartament 3+1+A+BLK, 150 m²

   Apartamenti ndodhet buze ruges Margarita Tutulani ka ko...
150m²
Qarku Tirane
300€/muaj
3+1
Shitet Apartament 2+1+A+BLK, 130 m²

Apartamenti eshte me planimetri shume te rregullt.   2 banj...
130m²
Tiranë
1,150€/m2
2+1
Shitet Ambient Biznesi

  Pervec ketij ambienti shiten edhe 2 ambiente te tjera biznesi...
160m²
Tiranë
3,000€/m2
Jepet me qera Ambient Biznesi, 230 m2

Ambienti eshte i arreduar dhe i pershtatshem per Club Underground ...
230m²
Tiranë
1,500€/muaj
Shitet apartament 2+1 127.6 m2, kati 1

Adresa: Tek Fresku, ngjitur me divizionin.  
127.6m²
Tiranë
470€/m2
2+1
Shitet Apartament 2+1+BLK

Apartamenti ndodhet ne Rr.Besim Alla. Apartamenti eshte me hipoteke....
93m²
Tiranë
45,000€
2+1
Shiten 3 Toka Bujqesore

Tokat Bujqesore kane perkatesisht keto siperfaqe: 2ha, 5 ha, 45 ha, ...
522000m²
Durrës
3€/m2
Shiten 4 Apartamente 2+1

Apartamentet kane perkatesisht keto siperfaqe: 92 m2 95 m2 1...
Tiranë
880€/m2
2+1
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Artikuj informative
Si duhet organizuar dhe drejtuar nje mbledhje nga nje menaxher i suksesshem?
Takimet duhet te kene nje qellim dhe nje teme, eshte detyra e nje menaxheri te dije se si te organizoje dhe te drejtoje me nje rezultat sa me te mire keto takime, ja disa elemente...
Si te kuptoni rendesine e ankesave te konsumatoreve ne marketing?
Ankesat e klienteve tuaj nuk duhet ti merrni vetem si negative, duke u bazuar ne to ju mund te beni shume permiresime qe mund te jene te vlefshme per ju...
Si te rishikoni nje plan biznesi?
Plani i biznesit eshte shume shume i rendesishem per suksesin e ketij te fundit, ndaj dhe duhet te jete shume i sakte, ja si mund ta rishikoni kete plan...
Si te kuptoni ndikimin e mbylljes se nje biznesi ne jeten e punonjesve te tij?
Mbyllja e nje biznesi nuk ndikon vetem ne jeten e pronarit te tij, por edhe ne jetet e punonjesve qe kane punuar per kete biznes, ja disa elemente qe duhet te keni parasysh perpara se te merrni vendim
Si te kuptoni arsyet se pse duhet te nje kontrate punesimi?
Kontrata e punesimit mund te zgjidhe shume prej problemeve qe linidin gjate kohes qe punonjesit largohen ose perpara se ata te largohen, me poshte jane disa elemente...
Kategorite

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Pespa
ikub #:
1402170053


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi