Shitet Truall 10000m2, ne Autostrde
ikub#: 1510160108
60 EUR
Shitje
10000 m²
Autostrade
Adresa: Autostrada Tr-Dr,

Ja ne per tu shitur disa troje me siperfaqe te ndryshme ne kete zone dhe me cmime okazionale. 

Ju lutem na kontaktoni!

Ne varesi te truallit cmimi varion nga 60 Euro/m2 deri ne 170 Euro/m2. 
loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
270€/m2
70m²
Kopshti Zoologjik
2+1
20.000L/muaj
80m²
Durrës
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: SHITET TRUALL
Postuar nga: e.zhiva
ikub #:
1510160108
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved