Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Truall 10000m2, ne Autostrde
 
0
0
Trualli ndodhet ne Autostraden Tirane-Durres.
Tiparet:
Cmimi: 60€/m2
Data e Regjistrimit : 23/10/2015
Vendndodhja: Autostrade
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Troje
Siperfaqja: 10000m²
Agjencia: Future Home
Adresa: Autostrada Tr-Dr

Ja ne per tu shitur disa troje me siperfaqe te ndryshme ne kete zone dhe me cmime okazionale. 

Ju lutem na kontaktoni!

Ne varesi te truallit cmimi varion nga 60 Euro/m2 deri ne 170 Euro/m2. 


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të hiqni njollat e forta të ujit nga WC-ja juaj?
Gjendet zgjidhja për një prej problemeve më të vështira të pastrimit...
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të bëni një album fotosh të personalizuar
Një ide e këndshme për një dhuratë…
15 veprime të thjeshta për një shtëpi të arreduar me stil
Padyshim që të gjithë duam që shtëpia jonë të duket si një kopertinë reviste...
Si të pastrojmë lavastoviglien
Pastrimi i rregullt i lavastoviglies është i rendesishem për mirëmbajtjen e saj dhe cilësinë e larjes. Me poshtë është një guidë qe do tu tregoje se si mund te pastrohet ajo.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: e.zhiva
ikub #:
SHITET TRUALL
1510160108

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet