Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 1+1+BLK, tek Liqeni
 
0
0
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.
Tiparet:
Cmimi: 70.000€
Data e Regjistrimit : 23/11/2015
Vendndodhja: Kopshti Zoologjik
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 70m²
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: Future Home
Adresa: Liqeni Artificial

Apartamenti ndodhet mbi kopshtin zoologjik, ne nje zone mjaft te qete ku ajri dhe qetesia jane fantastike.
 
Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem, guzhina e cila eshte e bere ne menyre bashkohore, tualeti me aspirim , dhoma e gjumit e mobiluar dhe ballkoni, me orietim perendim.
 
Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullte.

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Si të bëni një solucion për pastrimin e mureve
Zgjidhje e shkëlqyer për t’i kursyer vetes mundin e shkaktuar nga lyerja me bojë....
Si të bëni vetë një kopje çelësi?
Duhet gjithmonë një çelës për emergjencë...
Dekori i mesit të tavolinës për Krishhtlindje: 12 ide kreative
Për një tavolinë të ngrohtë dhe të rafinuar, nuk ka nevojë për porcelan e qelqe Murano, por për fantazi, qirinj dhe pak kreativitet.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.lapardhoti
ikub #:
1511160018

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV