Shitet Apartament 2+1+BLK, Kati 10
ikub#: 1511180070
63.000 EUR
Shitje
85 m²
Ish Parku Autobusave
Adresa: Rr. "Kavajes",

 Apartamenti eshte i organizuar mjaft mire, perbehet nga salloni i bollshem me aneks gatimi, nje dhome gjumi e vogel, dy tualete njeri me ajrim, dhe dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
60.000€
1000m²
Kamez
150.000€
551m²
Fier
30.000€
46m²
Kavajë
1+1
40.000€
3135m²
Malësi e Madhe
120.000€
119m²
Blvd. Zogu I
2+1
120.000€
119m²
Tiranë
2+1
50.000€
88m²
Yzberisht
2+1
62.000€
103m²
Yzberisht
2+1
140.000€
54m²
Don Bosko
550€/m2
127m²
Unaza e Madhe
2+1
155.000€/m2
137m²
Farmacia 5 (Hoxha Tasim)
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: Marino
ikub #:
1511180070
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved