Shitet Dyqan te Selvia
ikub#: 1511180145
140,000 EUR
Shitje
70 m²
Selvia
Adresa: Tek Selvia,

 

Dyqani ndodhet ne nje nga rruget me te frekuentuara,dhe lokacion i mire per investim.
 
Eshte buze rruge dhe momentalisht eshte i dhene me qera me cmim shume te mire.
 
Shitet si ambjent dhe qeraja mund te menaxhohet sipas deshires. 
 

 


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
15,000L/muaj
65m²
Durrës
1+1
30,000L/muaj
26m²
Shkodër
68,600€
106m²
Shkodër
2+1
i diskutueshem
700m²
Shkodër
65,000€
99m²
Laprake
2+1
25,000L/muaj
25m²
Shkodër
105,000€
50m²
Spitali Nene Tereza
116,000€
79m²
Kopshti Zoologjik
2+1
130,000€
62m²
Komuna e Parisit
28,000€
28m²
Zogu i Zi
Garsoniere
170,000€
105m²
Komuna e Parisit

Shfleto artikuj te tjere per: DYQAN KATI 1 SHITET
Postuar nga: sonilah
ikub #:
1511180145
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved