Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori
ikub#: 1511190177
100.000 EUR
Shitje
85 m²
21 Dhjetori
Adresa: 21Dhjetori,

 Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem,me kuzhine.

Ku ndahen edhe dy dhomat e gjumit, me orientim perendim,me pamje nga rruga,tualet me ajrim.

Punimet jane cilsore dhe brenda apartamentit ka punime gipsi dhe organzim te mire.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
62.000€/m2
104m²
Unaza e Madhe
2+1
60.000€
90m²
Durrës
39.000€
80m²
Unaza e Madhe
1+1
390.000€
280m²
Komuna e Parisit
3+1
65.000€/m2
118m²
Kthesa e Kamzes
2+1
830€/m2
93m²
Ish Frigoriferi
2+1
36.000€/m2
30m²
Unaza e Madhe
300.000€
300m²
Fushat e Dinamos
1+1
88.000€
102m²
Kinostudio
2+1
55.000€
180m²
Babrru

Shfleto artikuj te tjere per: SHITET APARTAMENT 2+1
Postuar nga: sonilah
ikub #:
1511190177
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved