Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori
 
0
0
Objekti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Tiparet:
Cmimi: 100.000€
Data e Regjistrimit : 26/11/2015
Vendndodhja: 21 Dhjetori
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Dyqane
Siperfaqja: 85m²
Agjencia: Future Home
Kati: 3
Nr. dhoma gjumi: 2
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Adresa: 21Dhjetori

 Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem,me kuzhine.

Ku ndahen edhe dy dhomat e gjumit, me orientim perendim,me pamje nga rruga,tualet me ajrim.

Punimet jane cilsore dhe brenda apartamentit ka punime gipsi dhe organzim te mire.


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Si të bëni një solucion për pastrimin e mureve
Zgjidhje e shkëlqyer për t’i kursyer vetes mundin e shkaktuar nga lyerja me bojë....
Si te mbulojme eren e cigares?
Nese pini duhan fshehurazi familjes, shokeve, apo partnerit, do t’ju duhet shpesh te hiqni eren e saj sa here takoheni me ta, ne menyre qe te mos bini ne sy...
Si të pastrojmë lavastoviglien
Pastrimi i rregullt i lavastoviglies është i rendesishem për mirëmbajtjen e saj dhe cilësinë e larjes. Me poshtë është një guidë qe do tu tregoje se si mund te pastrohet ajo.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: sonilah
ikub #:
1511190177

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV