Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 2+1+BLK, tek ish Parku i Autobuzave
 
0
0
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.
Tiparet:
Cmimi: 75.000€
Data e Regjistrimit : 03/12/2015
Vendndodhja: Ish Parku Autobusave
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 83m²
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: Future Home
Adresa: Rr. "Ndre Mjeda"

Objekti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore ne zone, me nje siguri te larte.

Eshte i mobiluar totalisht shume bukur ne menyre bashkekohore.

Apartamenti eshte i perbere nga salloni, dy dhoma fjetje, dy tualete nga te cilet njeri ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe ballkoni.

Ka dy kondicionere.

Vlen per tu theksuar fakti qe apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Ide për të dekoruar mesin e tavolinës gjatë festave
Qirinj, pisha e bredha...
Si të përdorim lavastoviljen
Ndodh shpesh qe ndërsa heqim pjatat dhe enët e tjera nga lavastovilia, vëmë re se disa pjata janë lare mire, dhe disa te tjera jo mire. Për te shpjeguar këtë na vjen ne ndihme një kërkim i Universitet
Si te mirmbajme sendet prej hekuri?
Sendet prej hekuri ne shtepi
Si të ulim pluhurin në shtëpi
Pluhuri ne shtëpi është një nga problemet me te cilat amvisat ndeshen ne mënyrë konstante. Veç kësaj, mos harrojmë se me pluhurin është i lidhur edhe fenomeni i bezdisshëm i alergjive, për shkak se ne
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.lapardhoti
ikub #:
1511260201

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet