Shitet Apartament 2+1, tek rruga "Teodor Keko"
ikub#: 1511260225
55.800 EUR
Shitje
124 m²
Unaza e Madhe
Adresa: Rr."Teodor Keko",
 
Objekti i ofruar për shitje gjendet në një nga zonat më të qeta dhe të preferuara për banim, shumë pranë rrugës kryesore.
 
Organizimi i brendëshëm i apartamentit ështe shumë i mirë, me hapsira të bollshme dhe me një pozicion favorit ndaj dritës së diellit.
 
 Orjentimi Lindje-Perendim. Apartamenti është 90% i përfunduar.loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
150.000€
170m²
Laç
16.750€
33m²
21 Dhjetori
61.000€
82m²
21 Dhjetori
1+1
65.000€
81m²
21 Dhjetori
1+1
81.000€
102m²
21 Dhjetori
1+1
300€/muaj
100m²
Ish Parku Autobusave
2+1
85.000€
115m²
Sarandë
2+1
900€/muaj
340m²
Shkodër
3+1
<

Shfleto artikuj te tjere per: SHITET APARTAMENT 2+1
Postuar nga: sonilah
ikub #:
1511260225
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved