Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 2+1, tek rruga "Teodor Keko"
 
0
0
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.
Tiparet:
Cmimi: 55.800€
Data e Regjistrimit : 03/12/2015
Vendndodhja: Unaza e Madhe
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 124m²
Nr i dhomave: 2+1
Agjencia: Future Home
Adresa: Rr."Teodor Keko"

 
Objekti i ofruar për shitje gjendet në një nga zonat më të qeta dhe të preferuara për banim, shumë pranë rrugës kryesore.
 
Organizimi i brendëshëm i apartamentit ështe shumë i mirë, me hapsira të bollshme dhe me një pozicion favorit ndaj dritës së diellit.
 
 Orjentimi Lindje-Perendim. Apartamenti është 90% i përfunduar.

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Si të bëni një solucion për pastrimin e mureve
Zgjidhje e shkëlqyer për t’i kursyer vetes mundin e shkaktuar nga lyerja me bojë....
Si te mbulojme eren e cigares?
Nese pini duhan fshehurazi familjes, shokeve, apo partnerit, do t’ju duhet shpesh te hiqni eren e saj sa here takoheni me ta, ne menyre qe te mos bini ne sy...
Si të pastrojmë lavastoviglien
Pastrimi i rregullt i lavastoviglies është i rendesishem për mirëmbajtjen e saj dhe cilësinë e larjes. Me poshtë është një guidë qe do tu tregoje se si mund te pastrohet ajo.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: sonilah
ikub #:
1511260225

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV