Jepet me qira Ambjent Biznesi
ikub#: 1701090162
1,600 EUR
Qira
180 m²
21 Dhjetori
Adresa: Ne qender, Tualete: 2,
Per momentin eshte e boshatisur. Brenda saj ndodhen te gjitha paisjet e kuzhines te instaluara si sobe, lavastovilje dhe lavatrice. Ka ambientin sogiorno 8×4.3. Kuzhinen e gatimit, dy banja +vaske, tre dhoma gjumi dhe nje dhome hekurosje depo. Pamje me ballkone nga perendimi si dhe nga veriu. Apartamenti ka edhe kondicionim qendror. Eshte e pershtatshme per apartament banimi dhe zyra.
 
Qiraja 1600 Euro ne muaj pa detyrimet te cilat i paguan qeramarres(tatim, drita uje si dhe detyrimet e mirembajtjes).
 
Nese qeramaresi deshiron e kompletojme brenda 24 oreve me paisjet e nevojshme per banim. Ne rastin qe qeramarresi e kerkon per zyre atehere ai vete do ta kompletoje ate. Paradhenie tre muaj qe jane njekohesisht pagesa e tre muajve te fundit. Kontrate e rregullt me pagesa ne banke.

NJOFTIMET E FUNDIT
650€/m2
78m²
Shkodër
1+1
35,000€
45m²
Shkodër
50,700€
78m²
Shkodër
2+1
41,000€
41m²
Shkodër
125,000€
125m²
Liqeni i Thate
2+1
60,000€
91.6m²
Unaza e Madhe
2+1
260,000€
121.4m²
Liqeni i Thate
2+1
67,000€
100m²
Unaza e Madhe
2+1
63,000€
72.5m²
Komuna e Parisit
2+1
16,000L/muaj
Shqiperi
Garsoniere
1,000€/m2
112m²
Blvd. Zogu I
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: AMBIENT BIZNESI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701090162
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved