Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Jepet me qira Ambjent Biznesi
nga Merlin Imobiliare 
 
0
0
Eshte e pershtatshme per apartament banimi dhe zyra
Tiparet:
Cmimi: 1.600€/muaj
Data e Regjistrimit : 16/01/2017
Vendndodhja: 21 Dhjetori
Tipi i Transaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Ambient Biznesi
Siperfaqja: 180m²
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: Merlin Imobiliare
Kati: 11
Nr. dhomave te ndenjes: 3
Nr. banjove: 2
Adresa: Ne qender

Per momentin eshte e boshatisur. Brenda saj ndodhen te gjitha paisjet e kuzhines te instaluara si sobe, lavastovilje dhe lavatrice. Ka ambientin sogiorno 8×4.3. Kuzhinen e gatimit, dy banja +vaske, tre dhoma gjumi dhe nje dhome hekurosje depo. Pamje me ballkone nga perendimi si dhe nga veriu. Apartamenti ka edhe kondicionim qendror. Eshte e pershtatshme per apartament banimi dhe zyra.
 
Qiraja 1600 Euro ne muaj pa detyrimet te cilat i paguan qeramarres(tatim, drita uje si dhe detyrimet e mirembajtjes).
 
Nese qeramaresi deshiron e kompletojme brenda 24 oreve me paisjet e nevojshme per banim. Ne rastin qe qeramarresi e kerkon per zyre atehere ai vete do ta kompletoje ate. Paradhenie tre muaj qe jane njekohesisht pagesa e tre muajve te fundit. Kontrate e rregullt me pagesa ne banke.

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355695406860
21 Dhjetori
Per me shume nga Merlin Imobiliare


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Ide për të dekoruar mesin e tavolinës gjatë festave
Qirinj, pisha e bredha...
Si të përdorim lavastoviljen
Ndodh shpesh qe ndërsa heqim pjatat dhe enët e tjera nga lavastovilia, vëmë re se disa pjata janë lare mire, dhe disa te tjera jo mire. Për te shpjeguar këtë na vjen ne ndihme një kërkim i Universitet
Si te mirmbajme sendet prej hekuri?
Sendet prej hekuri ne shtepi
Si të ulim pluhurin në shtëpi
Pluhuri ne shtëpi është një nga problemet me te cilat amvisat ndeshen ne mënyrë konstante. Veç kësaj, mos harrojmë se me pluhurin është i lidhur edhe fenomeni i bezdisshëm i alergjive, për shkak se ne
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701090162

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet