Shitet Ambient Biznesi
ikub#: 1701090152
370 EUR
Shitje
280 m²
Fresku
Adresa: Tek fresku, 50m larg rruges kryesore,
Ndodhet brenda nje kompleksi rezidencial me intensitet te larte te levizjes se njerezve. Ambjenti lejon mundesine e perdorimit multifunksional dhe per cdo lloj veprimtarie. 
 
Nje investim qe ja vlen!
 
Cmimi Okazion dhe i diskutueshem

NJOFTIMET E FUNDIT
670€/m2
78m²
Ish Frigoriferi
2+1
542€/m2
120m²
Shkodër
3+1
1.200€/m2
126m²
Komuna e Parisit
2+1
54.000€
108m²
Shkodër
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: AMBIENT BIZNESI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701090152
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved