Jepet me qira Ambient Biznes, tek Komuna e Parisit
ikub#: 1701100174
130 EUR
Qira
20 m²
Komuna e Parisit
Adresa: Rr. " Komuna e Parisit", tek Lulishtja, Tualete: 1,
Brenda Ambientit eshte nje banjo dhe nje Magazine e vogel. Mund te perdoret per cdo lloi aktiviteti, si: Dyqane te tipeve te ndryshem, per shitje dhe sherbime, Zyre Pune,  etj.
 
20 m2 per vetem 130 euro/muaj . Nxitoni!
 

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
S
75.000€
88m²
Shqiperi
2+1
35L/m2
49000m²
Shqiperi
150.000€
551m²
Fier
15.000L/muaj
30m²
Qyteti Studenti
1+1
30.000€
46m²
Kavajë
1+1
40.000€
3135m²
Malësi e Madhe
120.000€
119m²
Blvd. Zogu I
2+1
140.000€
200m²
Kodra e Priftit
50.000€
88m²
Yzberisht
2+1
62.000€
103m²
Yzberisht
2+1
140.000€
54m²
Don Bosko
550€/m2
127m²
Unaza e Madhe
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: AMBIENT BIZNESI
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701100174
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved