Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Jepet me qira Ambient Biznes, tek Komuna e Parisit
nga Merlin Imobiliare 
 
0
0
Eshte ne nje pozicion mjaft atraktiv dhe me dendesi te madhe te levizjeve te njerezve
Tiparet:
Cmimi: 130€/muaj
Data e Regjistrimit : 17/01/2017
Vendndodhja: Komuna e Parisit
Tipi i Transaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Ambient Biznesi
Siperfaqja: 20m²
Agjencia: Merlin Imobiliare
Nr. banjove: 1
Adresa: Rr. " Komuna e Parisit", tek Lulishtja

Brenda Ambientit eshte nje banjo dhe nje Magazine e vogel. Mund te perdoret per cdo lloi aktiviteti, si: Dyqane te tipeve te ndryshem, per shitje dhe sherbime, Zyre Pune,  etj.
 
20 m2 per vetem 130 euro/muaj . Nxitoni!
 

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355695406860
Komuna e Parisit
Per me shume nga Merlin Imobiliare


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
5 gabimet që bëjmë gjatë larjes së rrobave
Doze jo e mire detergjenti, temperature jo e përshtatshme.. Ja gabimet qe nuk duhet t'i bëni me gjate larjes se rrobave.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Ushqime që mund të ruhen në frigorifer
Ruajtja e ushqimeve ne zonën e akullit te frigoriferit mbi te gjitha është një zgjidhje ekonomike, pasi vlerësohet se vlera e ushqimeve te prishura qe hedhim gjate një viti për një familje mund te jet
Si të hekurosni në mënyrë korrekte një këmishë?
Ka disa sekrete të vogla...
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701100174

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet