Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Jepet me qira lokal 110 m², tek Unaza e re
nga Merlin Imobiliare 
 
0
0
Jepen me qera lokal tek Unaza e re, ne zonen e Alpha Bank me siperfaqe 110 m2.
Tiparet:
Cmimi: 500€/muaj
Data e Regjistrimit : 17/01/2017
Vendndodhja: Unaza e Madhe
Tipi i Transaksionit: Jap me qira
Tipi i Prones: Tjeter
Siperfaqja: 110m²
Agjencia: Merlin Imobiliare
Adresa: Unaza e re

Lokali ndodhet ne nje pallat te sapoperfunduar dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet ne kendin e pallatit, gje qe i siguron pamje te dyanshme. Mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie. Jepet me Qera 500 euro/muaj.
Çmimi: 500 euro/muaj (I diskutueshem)

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355695406860
Unaza e Madhe
Per me shume nga Merlin Imobiliare


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Si te beni zgjedhjen e duhur per parfumin e shtepise suaj?
Te gjitha ne deshirojme qe shtepia jone te kete nje parfum special, por jo gjithmone eshte e lehte te zgjedhimim midis mijera fragrancash qe na propozohen.
Si te dekoroni nje shtepi plazhi?
Për ju që keni një shtëpi plazhi apo për ju që keni ndërmend të merrni një të tillë, duhet të përkujdeseni në arredimin e ambientit dhe vendosjen e aksesorëve, që të përshtateni me mjedisin përreth.
Si të shkëlqeni lavamanin prej inoksi?
Me disa përbërës të thjeshtë do të keni një lavaman si të ishte i ri.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.malia
ikub #:
1701100092

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet