Jepet me qira lokal 110 m², tek Unaza e re
ikub#: 1701100092
500 EUR
Qira
110 m²
Unaza e Madhe
Adresa: Unaza e re,
Lokali ndodhet ne nje pallat te sapoperfunduar dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet ne kendin e pallatit, gje qe i siguron pamje te dyanshme. Mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie. Jepet me Qera 500 euro/muaj.
Çmimi: 500 euro/muaj (I diskutueshem)

NJOFTIMET E FUNDIT
70,000€
3010m²
Mezez
70,000€
105m²
Unaza e Madhe
2+1
250,000€
120m²
Unaza e Madhe
2+1
720€/m2
103.5m²
Medreseja
3+1
760€/m2
104.5m²
Kopshti Zoologjik
2+1
180,000€
1600m²
Qarku Durres
64,000€/m2
64m²
Komuna e Parisit
1+1
1,000€/m2
220m²
Rr. Elbasanit
Me shume se 5
3,500€/m2
80m²
Ish Blloku
770€/m2
97m²
Kinostudio
2+1
76,500€
99.4m²
Spitali Nene Tereza
2+1
360€/muaj
20m²
St. Selman Stermasi
500€/muaj
125m²
St. Selman Stermasi
1,200€/m2
114m²
Kopshti Zoologjik
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: JEPET ME QIRA LOKAL
Postuar nga: a.malia
ikub #:
1701100092
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved