Shitet Bar-Kafe dhe Fast-Food, ne Bllok
ikub#: 1701100166
20,000 EUR
Shitje
120 m²
Ish Blloku
Adresa: Ne Bllok prapa Presidences, Tualete: 1,
Me xhiro rreth 50 000 Leke ne dite.
Puna ne kete Snak-Bar eshte e organizuar qe te punoj me sistem 16 ore ne dite dhe ne fundjave me muzik Live. Zone shume atraktive me levizje te vazhdueshme. Ambienti disponon 70 m2 brenda e sistemuar dhe e arreduar dhe 50 m2 hapesire jashte e arreduar.
 
Biznesi shitet per arsye emigrimi.
 
Jepet per periudha afatgjate kohore dhe paguani nje qera simbolike 100 000 leke ne muaj.
 
Nxitoni! Jane raste qe vijne rralle tek ne.
 

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
1,800L/m2
196.7m²
Sheshi Skenderbej
139,000€
135.7m²
Komuna e Parisit
3+1
300€/muaj
55m²
Ish Blloku
1+1
1,800€/m2
107m²
Tirana e Re
3+1
1,840€/muaj
230m²
Ish Parku Autobusave
53,630€
86m²
Shkodër
2+1
72,800€
112m²
Liqeni i Thate
2+1
650€/m2
65m²
Liqeni i Thate
1+1

Shfleto artikuj te tjere per: BAR KAFE FAST FOOD
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701100166
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved