Shitet Hotel, Rr. Elbasanit"
ikub#: 1701100163
600.000 EUR
Shitje
800 m²
Rr. Elbasanit
5
Adresa: Rr. "Elbasanit",
Me siperfaqe trualli 400 m2.  Bar-Kafe me pamje te mrekullueshme. Hoteli eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe aktualisht eshte ne funksion pune.

NJOFTIMET E FUNDIT
i diskutueshem
15000m²
Krujë
850€/m2
117.9m²
Komuna e Parisit
3+1
67.760€
97m²
Liqeni i Thate
2+1
25.000€
100m²
Berat
i diskutueshem
85.5m²
Selite
2+1
61.000€/m2
107m²
Fresku
2+1
19.000€
1400m²
Autostrade
1.000€/m2
816m²
Shqiperi
2+1
60.000€
300m²
Mezez
70.000€
3010m²
Mezez

Shfleto artikuj te tjere per: HOTEL
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701100163
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved