Shitet Apartament 1+1, prane sheshit Wilson
ikub#: 1701110168
60,000 EUR
Shitje
55 m²
Tirana e Re
5
Adresa: Rr. " Abdyl Frasheri", prane sheshit "Wilson", Tualete: 1,
Tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti i mobiluar me shije me pajisje bashkëkohore. Disponon dokumenatcion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
300€/m2
1000m²
Sauk
25,000L/muaj
65m²
Tregu Elektrik
1+1
28,000€
62m²
Durrës
1+1
100,000L/muaj
110m²
Komuna e Parisit
25,000L/muaj
63m²
Blloku Vasil Shanto
1+1
32,000€
78m²
Yzberisht
1+1
50,000€
75.10m²
Kinostudio
2+1
32,000€/m2
68m²
Yzberisht
1+1
770€/m2
101m²
Kinostudio
2+1

Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 1+1
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701110168
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved