Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 1+1, prane sheshit Wilson
nga Future Home 
 
0
0
Apartamenti totalisht i Rikonstruktuar
Tiparet:
Cmimi: 60,000€
Data e Regjistrimit : 18/01/2017
Vendndodhja: Tirana e Re
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 55m²
Nr i dhomave: 1+1
Agjencia: Future Home
Kati: 5
Nr. dhoma gjumi: 1
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 1
Nr. ballkoneve: 1
Kate gjithsej: 5
Adresa: Rr. " Abdyl Frasheri", prane sheshit "Wilson"

Tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti i mobiluar me shije me pajisje bashkëkohore. Disponon dokumenatcion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355693951509
Tirana e Re
Per me shume nga Future Home


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të heqim erën e naftalinës nga tapetet
Ashtu sikurse edhe druri, edhe fibrat tekstile janë materiale qe përdoren dhe prishen me kalimin e kohës. Koha është armik i cilësisë se tyre, te cilën gradualisht fillojnë ta humbasin përgjatë viteve
10 përdorime praktike të pudrës së bebeve
Bëni pjesë tek ata persona që mendojnë se pudra talk është vetëm për bebe dhe këmbë të djersitura? Atëherë, nuk e dini se çfarë keni humbur!
Si të mësoni të hekurosni këmishën!
Ju meshkuj, nëse nuk keni praninë e një femre në shtëpi dhe doni me doemos t'ju hekurosen këmishat, atëherë duhet të mësoni vetë sesi të hekurosni. Ndiqni këto hapa për t'ia dalë mbanë:
Ja disa përdorime të limonit të cilat nuk i dinit
Vetitë magjike të limonit.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701110168

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet