Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Apartament 3+1+Blk, perballe shkolles " Sami Farsheri "
nga Future Home 
 
0
0
Ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor
Tiparet:
Cmimi: 74,000€
Data e Regjistrimit : 18/01/2017
Vendndodhja: Rr. Barrikadave
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Apartament
Siperfaqja: 90m²
Nr i dhomave: 3+1
Agjencia: Future Home
Kati: 4
Nr. dhoma gjumi: 3
Nr. dhomave te ndenjes: 1
Nr. banjove: 1
Nr. ballkoneve: 1
Adresa: Rr. "Barrikadave", përballë shkollës `Sami Frashëri

 Apartamenti ndodhetne  pallati ekzistues. Ka kubaturë të rregullt dhe organizim shumë të mirë të dhomave. Ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontakotni.

Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355699697567
Rr. Barrikadave
Per me shume nga Future Home


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të hiqni njollat e forta të ujit nga WC-ja juaj?
Gjendet zgjidhja për një prej problemeve më të vështira të pastrimit...
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të bëni një album fotosh të personalizuar
Një ide e këndshme për një dhuratë…
15 veprime të thjeshta për një shtëpi të arreduar me stil
Padyshim që të gjithë duam që shtëpia jonë të duket si një kopertinë reviste...
Si të pastrojmë lavastoviglien
Pastrimi i rregullt i lavastoviglies është i rendesishem për mirëmbajtjen e saj dhe cilësinë e larjes. Me poshtë është një guidë qe do tu tregoje se si mund te pastrohet ajo.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1701110170

HARTA

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet