Qyteti
Zona
Tipi i prones
Siperfaqja
Cmimi min: Cmimi max:

✖Mbyll
Shitet Bar-kafe 55 m², tek Liqeni Artificial
nga Merlin Imobiliare 
 
0
0
BAR-KAFE ne pune. Me siperfaqe 55 m2, e mobiluar me xhiro te kenaqshme,dhe me klientele te rregullt. Ambienti ka edhe parking per mjete ne zonen e perparme te saj. Nje zone e qete dhe gjithmone me levizje. Shitet per vetem 1800 Euro/m2 (e diskutueshme).
Tiparet:
Cmimi: 1,800€/m2
Data e Regjistrimit : 18/01/2017
Vendndodhja: Liqeni i Thate
Tipi i Transaksionit: Shes
Tipi i Prones: Ambient Biznesi
Siperfaqja: 55m²
Agjencia: Merlin Imobiliare
Adresa: Liqeni Artificial


Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.


355695406860
Liqeni i Thate
Per me shume nga Merlin Imobiliare


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Artikuj informative
Si të pastroni njollat e tapetit duke përdorur shkumë rroje
Njollat e tapetit janë më të këqijat. Ekzistojnë shumë produkte për largimin e njollave nga sipërfaqet e tapeteve, por nuk është nevoja të shpenzoni para me to ose të çoni tapetin në pastrim kimik.
Si të dekoroni vetë një vazo të bukur
Video do t’ju tregojë të gjithë procedurën.
Si të bëni një solucion për pastrimin e mureve
Zgjidhje e shkëlqyer për t’i kursyer vetes mundin e shkaktuar nga lyerja me bojë....
Mos i hidhni poshtë pakot me “silica gel” që gjeni tek këpucët. Ja si t’i përdorni ato
I keni parasysh ato pakot e vogla me xhel silikoni që gjeni kur blini një çante ose këpucë? Ato përdoren për të thithur lagështirën, kështu që mos i hidhni poshtë, por koleksionojini për t’i përdorur
5 mënyra për të ripërdorur kornizat e vjetra të fotografive
Me zhvillimin e teknologjisë dhe rrjeteve sociale, kornizat e fotove nuk përdoren aq shpesh sa përdoreshin më parë.
Kategorite e Bizneseve

Elektrike
(Elektriciste, Elektrike, Materiale Elektrike)
Hidraulike
(Hidraulik)
Makineri & Pajisje
(Makineri germimi, Makineri, Shkalle, Skela)
Materiale ndertimi
(Pllaka, Termoizolues, Dyer, Qepena, Mermer etj)
Ngrohje & Ventilim
(Sisteme kondicionimi, Ngrohje, Kaldaje)
Sherbime Ndertimi
(Punime: Alumini, Druri, Gipsi, Muratore, Pllaka Shtrime)
Real Estate
(General Real Estate, hipoteke, qera & leasing, Administrim prone, Agjenci Imobiliare)
Shtepia & kopshti
(Marangoze, Bime, Vegla pune, Sherbime pastrimi, Tapiceri, Tenda dielli, Celesa)
Studio Projektimi
(Projektim, ndertim, konsulence)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.malia
ikub #:
1701110171

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet