Tek Rruga e Dibres, Jepet me Qira Ambient Biznesi
ikub#: 1703150117
1.500 EUR
Qira
230 m²
Spitali Nene Tereza
Adresa: Rruga e "Dibres", tek kompleksi "Halili", dera ngjitur me supermarketin Conad.,

Ambjenti ndodhet buze Rruges se "DIbres", tek kompleksi "Halili", dera ngjitur me supermarketin Conad. Ambjenti eshte i sapo perfunduar, ka kondicionim dhe ajrim shume te mire. Hapesira e bollshme mundeson zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme si psh: call center, laborator, klinike dentare, zyra, qendra fitness, joga, zumba, dyqane, ekspozita etj..


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
450€/m2
104m²
Yzberisht
2+1
400.000€
400m²
Fresku
Me shume se 5
72.800€
112m²
Liqeni i Thate
2+1
42.250€
65m²
Liqeni i Thate
1+1
49.500€
99m²
Unaza e Madhe
2+1
56.500€
113m²
Unaza e Madhe
3+1
i diskutueshem
Rr. Durresit

Shfleto artikuj te tjere per: QERA AMBIENT QERA AMBIENT BIZNESI
Postuar nga: amde
ikub #:
1703150117
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved