Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1
ikub#: 1703200128
880 EUR
Shitje
103.4 m²
Tiranë
Gjendja e prones: E perdorur,
Rruga "Komuna e Parisit" ne vazhdim te kompleksit Kika i ri tek ish serrat,ne nje kompleks me infrastukture moderne shitet apartament 2+1,siperfaqja 103.7 m2,kati i dyte,sallon i madh,sistem ngrohje dhe termoizolim,dritare dopio xham dhe me grila.Punime teper cilesore
Cmimi 880 Euro/m2 i diskutueshemloading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
71.700€
93.1m²
Spitali Nene Tereza
2+1
NJOFTIMET E FUNDIT
32.000.000L
54m²
Berat
1+1
200.000€
250m²
Durrës
80.000€
90m²
Rr. Elbasanit
2+1
300€/muaj
120m²
Rr. Barrikadave
2+1
450€/muaj
92m²
Komuna e Parisit
3+1
75.000€
75m²
Kavajë
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1 SHITET
Postuar nga: lori_91
ikub #:
1703200128
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved