Sauk, shitet Vile 3-kateshe
ikub#: 1704180030
700.000 EUR
Shitje
900 m²
Sauk
Adresa: Sauk, zona e Liqenit të Farkës, Tualete: 1,
Vila ndodhet ne nje  zonë e qetë dhe me ajër të pastër, disponon edhe një kate garazh, me  pamje relaksuese të Liqenit të Farkës.Vila ka punime shumë cilësore,  me termoizolim, pamje panoramike dhe e ndërtuar në mënyrë bashkëkohore. Disponon dokumentacion të rregullte hipotekore dhe mund të shfrytëzohet për banim apo për cdo opsion tjetër.loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
450€/muaj
80m²
Ish Blloku
1+1
230€/muaj
100m²
Fushat e Dinamos
2+1
20.000L/muaj
20m²
Rr. Elbasanit
2.000.000L
60m²
Korçë
1+1
700€/m2
119m²
Don Bosko
2+1
30.000L/muaj
72m²
Pazari i Ri
1+1
430€/m2
82.5m²
Fresku
1+1
85.000€
103m²
Rr. Durresit
2+1
77.000€
110m²
Komuna e Parisit
2+1
110.000€
91m²
Rr. Elbasanit
2+1
260€/muaj
110m²
Liqeni i Thate
3+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: VILA
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1704180030
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved