Fresku, shitet Apartament 2+1+Blk
ikub#: 1704210044
53.000 EUR
Shitje
102.5 m²
Fresku
6
Adresa: Tek Fresku, Tualete: 1,
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje + ambientin e gatimit ,1 korridor,1 wc dhe 1 ballkon.Apartamenti shitet bosh ose i arreduar, sipas kerkes.
 
Cmimi: 520 euro/m2 (Bosh)
Cmimi:  570 euro/m2 ( i arreduar)
 loading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
2.000€/muaj
400m²
Linze
Me shume se 5
i diskutueshem
105m²
Kopshti Zoologjik
2+1
270€/m2
70m²
Kopshti Zoologjik
2+1
20.000L/muaj
80m²
Durrës
2+1
40.000€
32m²
Shkodër
72.000€
82m²
21 Dhjetori
2+1
265€/muaj
65m²
Fushat e Dinamos
2+1
44.000€
83m²
Fresku
1+1
2.500€/m2
108m²
Liqeni i Thate
2+1
43.000€
70m²
Fresku
1+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT 2+1
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1704210044
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved