Ne Vlore, ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte Shiten Apartamente
ikub#: 1705160109
Shitje
63 m²
Vlorë
Adresa: Ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte, buze rruges Rr. Dhimiter Konomi (rezidenca qeveritare - ish Kampi i Punetoreve),
Ne Vlore, ne zonen bregdetare te Ujit te Ftohte, buze rruges Rr. Dhimiter Konomi (rezidenca qeveritare - ish Kampi i Punetoreve) ofrohen per shitje apartamente banimi te vogla, kryesisht per shtepi pushimi. Apartamentet jane ne nje kompleks te rrethuar me 4 kate, papafingo dhe parkim nentokesor, te perfunduara me hipoteke, me pamje nga deti. 
 
  • Apartament 1+1 me siperfaqe 46 m2, 52 m2, 63 m2; 
  • Apartamente 2+1 me siperfaqe 56 m2, 58 m2, 88 m2
  • Apartamente ne papafingo 110 m².
 
Kompleksi ofron akses te favorshem nga plazhet dhe qendra e qytetit, 7 minuta ne kembe nga Lungomare Uji i Ftohte, 5 minuta ne kembe nga plazhi i vilave qeveritare dhe 10 minuta ne kembe nga Kompleksi Kristal.
 
Ne cdo rast per kontakt cel: 00355682034277, e-mail unioni.shpk@gmail.comloading...
NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
i diskutueshem
Rr. Elbasanit
NJOFTIMET E FUNDIT
230€/muaj
100m²
Fushat e Dinamos
2+1
20.000L/muaj
20m²
Rr. Elbasanit
2.000.000L
60m²
Korçë
1+1
700€/m2
119m²
Don Bosko
2+1
30.000L/muaj
72m²
Pazari i Ri
1+1
430€/m2
82.5m²
Fresku
1+1
85.000€
103m²
Rr. Durresit
2+1
77.000€
110m²
Komuna e Parisit
2+1
110.000€
91m²
Rr. Elbasanit
2+1
260€/muaj
110m²
Liqeni i Thate
3+1
30.000L/muaj
64m²
Rr. Elbasanit
1+1
<
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENTE SHITEN UNIONI SHPK
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1705160109
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved