Prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira Ambient Biznesi
ikub#: 1706190096
400 EUR
Qira
100 m²
Fakulteti Inxhinierise
1
Adresa: Rr. Sander Prosi, prane Ing se Ndertimit, Tualete: 2,

Ambient me siperfaqe 100m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC.


NJOFTIME TE SPONSORIZUARA
NJOFTIMET E FUNDIT
49.500€
99m²
Unaza e Madhe
2+1
56.500€
113m²
Unaza e Madhe
3+1
i diskutueshem
Rr. Durresit
1.800L/m2
196.7m²
Sheshi Skenderbej
139.000€
135.7m²
Komuna e Parisit
3+1
300€/muaj
55m²
Ish Blloku
1+1
1.800€/m2
107m²
Tirana e Re
3+1

Shfleto artikuj te tjere per: AMBIENT BIZNESI JEPET ME QIRA
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706190096
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved